Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet tüdőgyulladásom emiatt?

Lehet tüdőgyulladásom emiatt?

Figyelt kérdés
Tegnap hajnalban nagyon rosszul lettem, hányingerem lett, nem volt levegőm, ezért kiszaladtam az udvarra. Teljesen kivert a víz. Leguggoltam, de annyira megszédültem, hogy elestem, és végigterültem a járdán. Kb 5 percig feküdhettem úgy, amikor anyukám kijött és észrevett. Előtte is köhögtem, de azóta mintha jobban. Lehet ettől tüdőgyulladást kapni?
2015. jún. 4. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha február lenne, talán, de ilyen melegben...
2015. jún. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szamo77db ***** válasza:
Menj el a háziorvosodhoz. Ki kellene deríteni, hogy a rosszulléted mitől volt.
2015. jún. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ettől nem lett tüdőgyulladásod, az viszont lehet, hogy pánikrohamod volt.
2015. jún. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valószinűleg gyomorrontás, mert egész nap hánytam és ment a hasam. Pánikrohamom régebben volt, már mostanában hála Istennek nincsenek, és a kettő nem hasonlított, ugyhogy az kizárva. Mára már jobban vagyok, csak kicsit keserű szájízem van, és a székletem is zöldes színű, az epémmel vannak gondok, és amiatt lehetett. Régebben voltam ultrahangon és az epémnek nyolcas formája van, eldeformálódott, és amiatt van vele probléma általában, de arra soha sem adott semmit az orvos.
2015. jún. 5. 11:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!