Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gennyes körmágygyulladással...

Gennyes körmágygyulladással mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Körülbelül 1 hete kezdődött, hogy a körmöm mellett a nagylábujjamom piros lett aztán gennyes de az nem jött ki, most egyre csúnyább mintha jönne feljebb a köröm fölé, ez mi lehet? nem hiszem, hogy a köröm nőtt volna be, már megnéztem, talán megnyomódott mert szoros magassarkút viseltem. Tettem már rá paradicsomos kötést illetve ma kezdtem el Tetrannal kezelni de nem sok változás van. Elmúlik magától vagy el kellene menni vele valahova?
2015. máj. 27. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Tetran kenőcs!!! Nekem mindig segít 1-2 nap alatt!! (azt hiszem hűtőben kell tartani, felbontás után.) Én kenem vele állandóan, bőven.
2015. máj. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esélyes hogy van egy körömszilák benne és azt próbálja a szervezeted kilökni. Keress egy jó pediküröst, ő fogja megoldani a problémád, mert mindaddig mig a szilánk benne van, addig nem fog tudni begyógyulni, míg ki nincs szedve. Vagy sebészet. De én inkább a pediküröst javaslom. Ez nem fog sem paradicsomtól, sem mástól magától segitség nélkül megszünni.
2015. máj. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ameddig gyulladt addig míg le nem zajlik a dolog amit írtak kenőcs, kamillás is jó és hintőpor. Ügyelni kell, hogy ne érje szennyeződés, kosz és amikor lehet szabadon hagyni a lábat. Ez több hetes, hónapos tortúra lesz, főleg ha a körmöd is lejön.
2015. máj. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , remélem azért a körmöm nem jön le, szerintem ennyire nem vészes. Vagyis remélem
2015. máj. 27. 18:17
 5/6 szamo77db ***** válasza:
Nekem sajnos gyakran benőtt a körmöm és mindig a sebészeten tették rendbe. Teljes érzéstelenítésben persze. Azt mondom, menj el, nézesd meg. Aztán ők tudják, hogy mit kell vele csinálni!
2015. máj. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elkezdtem Tetran krémmel kenni, rendbe fogja hozni úgy néz ki bár nagyon lassan.
2015. máj. 30. 18:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!