Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért vagyok rosszabbul a...

Miért vagyok rosszabbul a Frontintól? (0,25)

Figyelt kérdés

Elég régóta stresszes vagyok,de vasárnaptól megjelent ez a pánikroham amivel eddig nem találkoztam.(nagyon rossz nem kívánom senkinek)Azóta ezzel kellek ezzel fekszem remegés hányás stb.A lényeg az 3x1 írtak fel (ügyelet,mert időpont csak fél hónap múlva lesz természetesen)de ha én bedobom csak rosszabb a közérzetem nyugtalan vagyok nem bírok nyugton maradni stb. Így inkább nem szedem mert ha nincs roham jobb a közérzetem, de sajnos így is van napi 2-3 roham a reggeli a legrosszabb.Igazából az a kérdésem ha elkezdem szedni rendesen ahogy mondták előbb utóbb eltűnek ezek a mellékhatások?Fog használni végül a frontin?Vagy mit tegyek?


Előre is köszönöm!



2015. máj. 22. 17:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Furcsa reakció ez egy nyugtatótól, meg kellene próbálnod beszedni a 3 szor 1-et, én inkább azt tudom elképzelni, hogy kevés neked az adag, a nyugtatótól nem leszel nyugtalan.
2015. máj. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

"Pszichés zavarok a Frontin szedése alatt:

A Frontin szedése során érezhet nyugtalanságot, ingerlékenységet, kialakulhat düh, agresszív magatartás, téveszme, rémálmok, hallucináció, elmezavar, szokatlan magatartás. Ha ezeket a tüneteket észleli, kérjük, azonnal értesítse orvosát."


Úgy tűnik, nálad fellépett az egyik mellékhatás, vissza kellene menni a dokihoz.

2015. máj. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Első: Igen ezért nem értem én se, meg az orvosok se a Honvédba.


Második: Ezt olvastam én is, de ezt az ügyelet írta fel, mert időpontom a pszichiátriára csak 06.02.ára van sajnos.


Akkor addig csak imádkozni tudok!! Köszönöm a válaszokat! Jó hétvégét! :)

2015. máj. 22. 18:46
 4/18 anonim ***** válasza:
Akkor hívd fel az ügyeletet. Mindenesetre ne szedj be többet, pánikrohamra próbáld meg a légzésterápiát (ülve, előrehajtott fejjel, lehetőleg papírzacskóból lassan, mélyen beszívod a levegőt, majd lassan ereszted ki.)
2015. máj. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
1-es vagyok és gyakorló pánikbetegként azt gondolom, hogy be kellene szedned az előírt adagot, egyébként ez olyan kis mennyiség, hogy továbbra is azt gondolom, egyszerűen kevés ennyi nyugtató neked és még azt a 3 szemet sem szeded be rendesen. Az a mellékhatás, ami itt le lett írva minden nyugtatón rajta van, általában túladagolásnál fordul elő, nem érdemes vele foglalkozni.
2015. máj. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Negyedik: Az ügyelet már szar rám sajnos, de megpróbálom ezt a módszert.


Ötödik:Értelek én de ha csak egy felet bedobok előjön a remegés és a nyugtalanság, ezért nem szedem két napja mert ez csak előhozza egyből sajnos és egy szakorvos nem beszélt még velem de koponya CT azt már csináltak.

2015. máj. 22. 19:11
 7/18 anonim ***** válasza:
Szia, sorstárs, én is pánikbeteg vagyok, sajnos, előfordul, hogy a benzodiazepinnek ilyen mellékhatása van (nem túladagoláskor), szerencsére ritkán.
2015. máj. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Aki imától várja a segítséget, az is sóhajt egyet. Mert az agy némi plusz oxigénhez jut, könnyebben oldja meg problémáit. Mire befejezi imáját, könnyebben látja át lehetőségeit, és úgy gondolja, hogy az ima segített.


A légzőgyakorlathoz nem szükséges semmiféle hókusz-pókusz.

Ha lelassítjuk a levegő áramlását a tüdőben, ez arra kényszerít, hogy egyre mélyebben vegyünk levegőt.

De önmagában ez sem hoz mindig javulást, mert általában, már a vér oxigénszállító képessége is korlátozva van. Érvágással, véradással lehet frissíteni a vért. Hogy az új vér el ne koszosodjon, oda kell figyelni a táplálkozásra is. Nem a táplálék alkotóelemeire, hanem hogy mindig szerves eredetű legyen. Meg kell rágni a táplálékot, hogy mennél több nyállal keveredjen. A táplálékba a nyállal keverjük bele a szükséges oxigént, ami ahhoz kell, hogy emésztésünk tökéletes legyen. Hogy olyan anyagok emésztődjenek, ami a normális agyműködéshez kell.


A központi idegrendszerre ható orvosságok, pont azt blokkolják, ami egy beteg embernél egyébként is sérült.

Persze ezt oxigénhiányos állapot miatti gondolkodás korlátozottság miatt átlátni, megérteni képtelenség.

2015. máj. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Egy fél 0,25-ös Frontinnak gyakorlatilag semmilyen hatása nincsen, nagyon minimális adag, magyarul csak ráparázol és beképzeled, hogy rosszabbul vagy. De ha nem tudsz másképpen gondolni erre a dologra, akkor úgyis mindegy, próbálj kicsit relaxálni inkább:

https://www.youtube.com/watch?v=qpMYyLS9U4g

https://www.youtube.com/watch?v=jfOahkMfXOY

https://www.youtube.com/watch?v=HTQTWC10yos

2015. máj. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A 8-as az amúgy mit szedhet? Komoly nagyon :)
2015. máj. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!