Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jò napot mitöl lehet?

Jò napot mitöl lehet?

Figyelt kérdés
Jò. Napot 20 éves vagyok és olyam problémàm van hogy hàmlik a herezacskom és rà egy nap mulva makkom is. ( erösen hàmlik és fàj kézkrémel szoktam kezelni..ez 3-4 nap alat elmulaSz 1-2 hétig semmi tünet és utàna ujra kezdödik elöröl..mitől lehet??(lakatos űzemben dolgozok fém por ami belle megy ruhamba az érheti.. de edig semmi ijen problémám nem vol kb 2 -3 honapja jelentkezet a probléma ...a baratnőm azt mondja nála semmi féle probléma nics a nemiszervénél igy nem hiszem hogy fertőzés szerintetek mi lehet válaszokat előre is kőszőnőm

2015. máj. 11. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nézesd meg orvossal.
2015. máj. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jónapot! Illett volna orvoshoz menni, nempedig kézkrémmel kenegetni a fütyköst! :)
2015. máj. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jó. Napot menj el orvoshoz,és kiderül.Ne húzd sokáig,mert rosszabbra is fordulhat.
2015. máj. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ép ez a baj orvoshoz nehéz elmenni mert csak idő pont alapon megy ami kb 1-2 hét re adna de olyankor meg semmi tűnet amikora volt idő pontom ...( am azert kezkrem mert vasportol szokot ez jelentkezni kezemen is néha de az 1 napos leforgasal elmulik
2015. máj. 11. 21:21
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez allergiás reakció is lehet, úgyhogy sipirc az orvoshoz.
2015. máj. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az orvos tünet nélkűl nem mond semmi...anyit mond jojek visza ha ujra előjőn ..csak mire idő pont alapjan bekerűők adig megint semmi tűnet mert 3-4 nap es elulik utana darabig megint semmi
2015. máj. 11. 21:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Fotózd le neki. Milyen orvosnál jártál egyébként?
2015. máj. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
bőrgyógyász vagy urologus nem kell idő pont. Be mész a portára és ott el mondod hova szeretnél menni. Ha meg kérdezi akkor "sürgősen"kéne neked. Nekem valami 1/1.5 kellet várnom. Irány az orvos!
2015. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez helyseg fügő itt heti 2 nap van bőrgyogyász máshova mehetnék csak az a baj oda pénzért amit sajna kifizetni nem tudok ...
2015. máj. 12. 04:50
 10/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy aki elovasa hülyének tart ..lehet az is vagyok...csak az a baj hogy ez minden igy van magyar ország ezen részén..itt nehéz bármit is elintézni ..mert tudom hogy igazk van..elkene mennem orvoshoz ...de olyan idő pontba van rendelés heti 2 szer ami idő pontos vagy regel 7 re oda megy az ember es 10 oraig ott űl és ugyse kerűl be mert rengetegen vanak...am munka időn kivűl márt nem tudok menni a munka helyemen szabadsagra vagy tápénzre nem merek meni mert utana nagy eselye a kirugasnak ..utanna álast találni szinte lehetetlen... azért irtam a kérdést hátha volt valakinek ijesféle gondja és tudja mivel lehet kezelni ill mivel érdemes ..elnézést a hozászolásért
2015. máj. 12. 05:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!