Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a mensesem. Múlt hónapba...

Késik a mensesem. Múlt hónapban is késett 1-2 napot. De ebben a hónapban mikor meg kellett volna jöjjön halványan folyt valami kis pirosos dolog. Megörültem, hogy végre megjött de utánna semmi nem jött. érdekelne hogy mitől és mi ez?

Figyelt kérdés

2013. aug. 5. 10:00
 1/6 anonim válasza:
Szokott par napot kesni..nekem heteket is kesett. Aztan nem lett semmi baj. Azt viszont nem tudom hogy miert allt meg a verzes..amugy hany eves vagy?
2013. aug. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
18 vagyok..Befolyásolhatja az is vajon, hogy stradon voltam és sokat lehedtem a vizbe menses előtt ?
2013. aug. 5. 10:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne viccelj 1, vagy két nap késés az teljesen normális!!!!
2013. aug. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De nekem nem 1-2 napot késik, ezért pánikolok...egy hete h késik :( Terhessem lehetek mert védekezünk, és tesztet is csináltam már 2x is és mind negatív lett..
2013. aug. 5. 10:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Valamiért én is épp a múlt hónapban jártam így.Baromi ideges lettem...az meg csak tovább rontott a helyzeten.Előtte nekem is max 1-2 napot késett...és most úgy jött meg, hogy előtte 2 napig csak ilyen pici foltban barnázott. Nem értem. Ráfogtam a melegre. Majd következő hónapba kiderül.
2013. aug. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyáron, amikor a napfényes órák száma több valamint hosszúak a napok valamiért a peteérés sok nőnél változik.

Van hogy kimard a tüszőrepedés, e az anovulaciós ciklus, ilyenkor akár csak ilyen maszatolás van, mert nem épül fel jól a méhnyálkahártya.

Vagy később érik meg a petesejt, 1-2 nappal később van az ovuláció és ehhez mérten később van a menstruáció is.

Nyáron sokkal gyakoribb az ilyen típusú észrevétel.

Ha a teszt negatív,esetleg ez is állhat a háttérben.

2013. aug. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!