Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Minden evés/ivás után hasmenés...

Minden evés/ivás után hasmenés. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy ha reggel felkelek, már a kávém előtt menni kell wc-re, pedig este 7 után már nem eszek, éjszaka ha felkelek inni, vizet iszom. Ezután megkávézok, megint menni kell, reggelizek megint menni kell, vizet iszok, vagy bármi mást újra menni kell... Tehát ha egy korty vizet iszok, vagy csak egy harapás pirítóst, már görcsöl, ráz a hideg. Nem sok, kettő másodperc alatt általában kész is vagyok, de közben fáj a gyomrom mint az őrült.. Olyan 12-14óra körül hagyja alább, ritkábban délután, és este van még egy-egy. Délután mehetek bárhova, ehetek-ihatok mindent, de semmi. Voltam háziorvosnál elküldött uh-ra, de csak annyi volt a papíron hogy perisztatlikus bélmozgás, az uh-s csaj szerint hasmenéskor nem ritka, hogy hiperaktivitást mutatnak a beleim.

Akkor letudtak egy smectával, meg vény nélkül kapható hasfogókkal.. Maga a helyzet elég rég óta tart, kb 2 éve.

Valaki van még így rajtam kívül? Segítsetek rajtam, hátha Ti okosabbak vagytok :)



2015. máj. 9. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Ha éhgyomrora iszod reggel a kv-t, az rövid úton nagyon odacsap az emésztésednek és kb. megszokják a beleid, hogy ha reggel van, akkor hasmars... Kb. már piszchés lapon megy, hogy megint menni fogd a hasad.
2015. máj. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Más vizsgálat nem volt, csak egy hasi UH? El kellene menned gasztroenterológushoz, és részletesen elmondani a tüneteidet, azt is, hogy mióta áll fenn ez az állapot. Sok minden lehet mögötte, az irritábilis bél szindrómától a coeliákián át a krónikus bélgyulladásig és fertőzésig, de ennek megállapításához kevés egy ultrahang-vizsgálat. Az is elképzelhető, hogy a gyomorsav/emésztőnedvek termelődésével van probléma.
2015. máj. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!