Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » . Leukémiával kapcsolatban...

Brigusz69 kérdése:

. Leukémiával kapcsolatban szeretnék kerdezni, hogy mi a végstádium jele? Az anyosom leukemias es nem hasznal mar neki a kemoterapia csak dől belőle a vér. Az orvos azt mondta 1-2honapja van. Kapja a trombocitát de nem használ.

Figyelt kérdés

2015. máj. 2. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez már a végstádium. Sajnálom, de csoda lenne ha akár még egy hónapig is bírná.
2015. máj. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ezért vérzik a feneke???ha elmegy wcre csomoba jon a vér.de akkor miert nem állitják el neki?????már kapja a morfium tapaszt
2015. máj. 2. 18:07
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Arra kapja a trombocitát, hogy csökkentse a vérzést, de ilyen előrehaladott állapotban már az sem használ.
2015. máj. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
akkor mostmar csak napjai lehetnek hátra???kifog ürülni a vér a szervezetéből????vagy hogy lesz???holnap mennénk hozzá
2015. máj. 2. 19:55
 5/12 anonim ***** válasza:
30%

Napoknál azért talán több, de amiket én ismertem eseteket a legvégén már ugyanezek a tünetek voltak.

El fog aludni, nyugi. Ilyen esetben mindig elalszanak. A legbékésebb halál.

2015. máj. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ő alig mer aludni éjjel,mert fél hogy nem kel fel többet szegény ...jajjj istenem.akkor hetekig vérezni fog amig szépen el nem alszik????
2015. máj. 2. 20:48
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt az álmot már nem fogja tudni befolyásolni.
2015. máj. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ma voltam nála,igazábol ha nemtudnam mi a baja nem mondanám meg hogy sulyos beteg,csak a vérzései elmegy wcre ea csomoba jon az alvadt vér belőle.sokat öregedett,es fogyott....nem akar meghalni szegény de mondta ,hogy erzi hogy nemsokara vége
2015. máj. 3. 22:37
 9/12 anonim ***** válasza:
30%
Részvétem. Neki sokkal jobb lesz utána.
2015. máj. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ma végre tudtunk beszélni a Dr.nővel aki azt mondta,hogy nemtudnak vele mit csinalni a trombocita nem hasznal mar nincs neki se fehér se vörösversejtje a gyogyszerekre immunis lett...megkezdődótt a visszaszámlálás sajnos.vért adnak neki monstmar csak hosszabitják az időt állandoan lázas szegény
2015. máj. 4. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!