Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hány nap nem evés után lehet...

Hány nap nem evés után lehet össze esni?

Figyelt kérdés

2015. márc. 30. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Draga!

Ne csinald.

Artani fog.

Senki nem er annyit,hogy ne egyel.

Ne akarj korhazba kerulni miatta.

En mar kerultem mivel osszeestem es a fejem bevertem az uvegasztalba.

Vigyazz magadra es egyel.

2015. márc. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában 1 hét után jelentkeznek a súlyosabb tünetek, ha egyébként folyadékot iszol.
2015. márc. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

"Általában 1 hét után jelentkeznek a súlyosabb tünetek, ha egyébként folyadékot iszol."

Lótüdőt. Tavaly nyáron egyszer egy hétig csak vizet ittam, és semmi bajom nem lett. Egy hónapot simán ki lehet bírni kaja nélkül.

2015. márc. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy nap nem evés után úgy éreztem, hogy a halálomon vagyok. Szédültem, remegtem, nem tudtam állni, le kellett feküdnöm. Muszáj volt enni, azután jobban lettem. Mostanában nem csinálok ilyen őrült diétákat.
2015. ápr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Uccsó, sürgősen nézesd meg a cukrodat!
2015. ápr. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
34%
Ha valaki lapáttal hátba vág akár első nap után
2015. ápr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az a te fizikai, lelki állapotodtól és attól is függ, hogy hogyan is vágtál bele a koplalásba. Ha a nem evés nálad azt jelenti, hogy tudatos böjtölésbe vágtál bele, akkor, gondolom, hogy először is kivizsgáltattad magadat nincs-e valamilyen egészségügyi akadálya a böjtnek. Aztán a normál étkezésről egy min. egy hetes átvezető étrendre álltál rá. Ennek a lényege, hogy lelkileg és testileg is felkészültél a szilárd táplálék elhagyására. Ugyanis a test természetes reakciója az átvezető étrenddel együtt, és főleg anélkül az, hogy "tiltakozásként" energiát von el, ahonnan csak tud, elkezdi felélni a tartalékait. A böjt lezárása egy visszavezető étrend kell, hogy legyen, hogy megelőzd a szilárd táplálékra való visszatérésből adódó kellemetlenségeket, rosszulléteket. Arról, hogy hány napig érdemes, hasznos és lehetséges böjtölni nagyon megoszlanak a szakemberek véleménye. Három naptól 1-2-3 héten át akár a számomra már nagyon extrémnek tűnő 2 hónapos időtartamig terjedhet a böjt, nem evés időtartama, méghozzá összeesés nélkül!
2015. ápr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Mi az, hogy nem evés?


3-as tiszta vízről ír. Annak kb. 0 az energia és tápanyag tartalma. A vízfogyasztás, csak a lehellet, izzadság, vizelet és egyéb módokon vesztett víz kompenzálására jó. A legalapvetőbb életfunkcióknak is kell az energia, ha nem viszel be, akkor tartalékokból megy. Ahogy fogynak a tartalékok, úgy romlanak az életfunkciók - úgy értem az összesés előtt is lehetnek belső károsodások.


7-es böjtről, léböjről beszél. Azzal elméletileg a végtelenségig el lehet lenni. Azért ezt hosszú távon kipróbálni nem ajánlom, lásd általános iskolai biológia tananyagok: az ember mindenevő, azaz növényi ÉS állati eredetű táplálékra-re van "tervezve".

2015. ápr. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bakó bernadett válasza:
5Nap vagy ha erosz vagy akor kéthét úgy hogy nem eszel sem is.zol
2015. ápr. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!