Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 5 éve leégtem a napon de úgy...

5 éve leégtem a napon de úgy hogy lejött a bőröm is pár nappal később növelheti ez pl bőrrák kialakulásának az esélyét?

Figyelt kérdés
szó szerint vedlettem mint a kígyók.egyszer volt ez, azon kívül még nem égtem le egyszer sem.viszont a bőröm elég fehér.mik így az esélyek a jövőben?
2015. márc. 29. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
2015. márc. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Life networkot neztel?
2015. márc. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem, csak aktuális az éves anyajegy vizsgálat és eszembe jutott.
2015. márc. 29. 16:04
 4/6 A kérdező kommentje:
a linket pedig köszi de ez pont nem adott választ a kérdésemre.
2015. márc. 29. 16:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor én pont adok választ a kérdésedre :) nekem is párszor leégett az egyik anyajegyem...és egyszer októberben megnézettem, akkor még minden rendben volt vele, aztán következő év márciusában már rákos volt.. Tehát a leégés valószínűleg növeli a bőrrák kockázatát.
2015. márc. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen azt tudom hogy pár alkalom után már növeli.de nekem csak egyszer volt égésem viszont akkor elég komoly. és azt lenne jó tudni hogy mennyi időn belül növeli.mert gondolom ha leég az ember és 50év múlva lesz baja akkor a 2 közt már nincs összefüggés.
2015. márc. 29. 20:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!