Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Cukorbetegség miatt miért nem...

Cukorbetegség miatt miért nem lehet valaki levélkihordó?

Figyelt kérdés

Végre az ismerősöm talált egy olyan munkát amit tudna végezni,hiszen a maga ritmusában dolgozna,akkor adná be az inzulint mikor szükséges.De az üzemorvos szerint alkalmatlan,mert félti mi lesz ha behipozik?Mindenhol ezért utasitják el,mert féltik.Miért?Hiszen sok olyan postást ismerek aki inzulinos és mégis eltudja látni a feladatát! 30 évesen miért kell leirni az embert?A posta nagyfönöke sem érti a dolgot,mert dolgoznak cukrosok nála is levélkihordóként!Kérdésem hova fordulhatnánk,hogy ne azt irja rá a papirra,hogy alkalmatlan levélkihordásra.

Hol tudnánk utána járni,hogy milyen szakmákban dolgozhatna,mert ez neki pont ideális lenne.Ezért is kezdhetett volna már hétfőn,ha az orvos nem ezt irta volna rá.

Minden kritériumnak megfelelt,egy müszak,időben tudná beadni az inzulint,könnyü fizikai munka,ilyet várt már három éve. :(

Kérdem én egy teherautó vezető nem veszélyesebb a környezetére?mert ők is vezetnek cukrosan..

Köszönöm


2015. márc. 24. 07:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tényleg egy nagy badarság, esetleg próbáltátok már a munkaügyi hivatalt? Ott talán adnak érdemleges információt. Szerintem ha valaki a szakmában tehetséges, azt nem kellene egy olyan betegség miatt visszautasítani ami mellett azért élheti normálisan az életét. Úgy értem nincs hátrányos helyzetben, testileg nem fogyatékos, stb... Szerintem a munkaügyi hivatalban tudnak erre megfelelő választ adni. Sajnos én nem a postán dolgozom, hogy megfelelő választ adjak. Kitartást és remélem nem adja fel azért.
2015. márc. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Eddig közmunka programban vett részt,mert három éve mindenhonnan elutasitják.Sajnos a munkaügyiben nem mondanak semmit!Hiába érettségizett informatikusnak,sehol sem alkalmazzák!Mert nincs ismeretségi köre ahova bekerülhetne,postára is csak ismerős által jutott be,mivel ő a főnök,ezért nem is érti miért nem hordhatná a leveleket!Sajnos már egy ideje azt érzi,hogy ő nem ér semmit,és ezért is örült a munkáak most,hogy végre ez jó lenne!Erre az orvos belenevetett az arcába,minek ezt akarja csinálni?Mi lesz ha behipozik? Az nem számit,hogy a közmunkán hiába irták a papirjára könnyü fizikai munka,mégis betonozott később meg fát vágott egész télen!És nem szólt semmit.És mikor meg dokihoz kellett mennie,ugy kellett engedélyt kérnie,ugyan már mennie kell!
2015. márc. 24. 10:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!