Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hát 15/F vagyok és genetikaila...

Hát 15/F vagyok és genetikailag örököltem a kopaszságot csak annyi lenne hogy énrajtam végezhető hajbeültetés?

Figyelt kérdés

2015. febr. 13. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szóval nem jogilag örökölted, hát akkor vissza sem utasíthatod. Várj még 10-20 évet, majd akkor gondolkozz a hajbeültetésen.
2015. febr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ismerősöm igaz ő 12 éves volt és kopasz volt. Két év múlva már volt haja
2015. febr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dr Immun hajsampon, hajbalzsam és végül hajszesz.. nekem nagyon bevált. Valami 25 gyógynövényből van, csak ajánlani tudom.
2015. febr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. ápr. 6. 18:40
 5/6 anonim válasza:

Lehet hajbeültetésed, de szerintem az legyen az utolsó dolog és mindenképp várj vele 10 évet (ekkor derül ki, hogy mennyire vagy érintett). Mellesleg nem olcsó beavatkozás.

Vannak módszerek, amivel lehet segíteni, de a genetikai kopaszsággal nagyon nehéz harcolni.

Fontos, hogy nagyon kíméletes, bio samponokat használj. Mellette táplálkozz változatosan és igyál sok folyadékot. Ezek hatással vannak a hajra (is).

A hajnövesztésben nem szeretnék állást foglalni, viszont javaslom, hogy angol nyelvű szakirodalmat kezdj el tanulmányozni, mert magyar oldalakon nem fogsz valódi segítséget találni (ellenben viszont sok átverést).

Remélem tudtam kicsit segíteni.

2015. jún. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm még jöhetnek!
2015. jún. 13. 15:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!