Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogy mostanában egyre több fiatal panaszkodik magas vérnyomásra?

Figyelt kérdés
Sajnos nem egy két ismerősömtől hallottam azt,hogy olyan vérnyomás értékeik vannak,mint például: 140/80! És itt tízen és huszonévesekről beszélek. Nekem is magas,pedig 22 éves vagyok,nem vagyok kövér,rendszeresen mozgok,egészségesen étkezem és mégis.
2015. jan. 25. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
A mai fiatalok nagyon szeretik az energiaitalokat. És fogyasztanak is belőle rendesen. A magas koffeintartalmú italok hatása a magas vérnyomás.
2015. jan. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az oké,de sokaknak alapjáraton magas,mindenféle koffeintartalmú ital nélkül.
2015. jan. 25. 17:34
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Sokszor a sport előnyösen befolyásolja a pulzus és vérnyomás értékeket (a pulzust mindig). És azért a fiataloknak csal nagyon kis része sportol.

De az tény, hogy foglalkozni kell vele, mert a magas vérnyomás az egy lassú, de biztos gyilkos.

2015. jan. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!