Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS, akármit minimálisan...

SOS, akármit minimálisan eszek, iszok kihányom, mit csináljak?

Figyelt kérdés
h egy korty teát vagy vizet iszok 2-3x-a jön vissza. epét hányok. hajnal óta nem tudom abbahagyni már rosszul vagyok az éhségtől.

2015. jan. 12. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
De valami előzménye csak van ennek az állapotnak?
2015. jan. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
semmi ráutaló nincs tegnap semmi bajom. ma reggel hajnalban meg bumm. nem is ettem semmi szokatlant minden rutinosan csináltam ahogy szoktam. amit ettem másoknak nem lett bajuk tőle.
2015. jan. 12. 12:54
 3/8 anonim válasza:
73%
Háziorvos, azonnal !
2015. jan. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez vírus. Karácsonykor ugyanígy jártam, bár néha egy egy falat keksz lement. De kellett hányinger ellen gyógyszer. Daedalon a neve. Elég erős utazás előtt szoktak ezt bevenni azok akik érzékenyek az utazás alatti rázkódásra. Gyorsan lenyomta a hányingert. 3-4 nap alatt elmúik ha tényleg vírus. Nekem társult mellé fejfájás iszonyat erős, meg szédülés is.
2015. jan. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]



Olvasd el,szerintem ez a bajod.Ismerősöméknél is ugyan ez van most.Az egész családon végigment náluk.Pár nap és elmúlik.

2015. jan. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Folyadékutánpótlásról feltétlenül gondoskodj, nehogy kiszáradj. Valószínűleg csak virusfertőzés, de ha nagyon rosszul vagy, menj orvoshoz.
2015. jan. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat. amilyen állapotban vagyok orvoshoz nem tudok menni. calicivírusról hallottam már.. :/
2015. jan. 12. 13:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Orvos sem tud erre semmit adni,elmondja hogy mit ehetsz és kész.Gyógyszer nincs erre.
2015. jan. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!