Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bevertem a fejem kisebb púp...

Anonymer kérdése:

Bevertem a fejem kisebb púp van a homlokomon fáj a fejem egy kicsit, és nagyon minimálisan émelygek, agyrázkódás lenne?

Figyelt kérdés
annyira nem érzem rosszul magam de azért mégis érzem hogy jól be.... a fejem émelgyés elenyésző de azért van...pls help

2014. nov. 30. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Enyhe agyrázkódás. Míg nem hánysz sugárban és magadnál vagy, addig nincs gond.
2014. nov. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves vagy!Akkor különösebb kezelést nem igyényel? jegelgettem most sörözgetek elvagyok de azért kicsit szarul vagyok.
2014. nov. 30. 20:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert ki kell pihenni. Legalább 48 órára szükség van a regenerálódáshoz (kórházban is ennyit tartanának bent). Ezt az jelenti, hogy ingerszegény környezetben pihensz, nem járkálsz el otthonról, nem sörözöl, nem nézel TV-t, nem számítógépezel stb.
2014. dec. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!