Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap csúnyán beütöttem a...

Tegnap csúnyán beütöttem a fejemet. Azóta fáj, szédültem, kicsit zavarodott voltam, émelyegtem, és egyfolytában álmos vagyok azóta. Olvastam az agyrázkódás tüneteit, de például hányás nem volt. Lehet ez egy kisebb agyrázkódás?

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet. Menj azért orvoshoz ha nem szűnnek a tünetek.Nem minden tünetnek kell egy betegségez tartoznia, van ami van és van ami nem jelentkezik :)
2009. júl. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Húú. Velem is ez történt tegnap, csak én azért estem mert elájultam, hasonló tüneteim vannak, de az orvos, csak annyit kérdezett,h habzott-e a szám. Vettek tőlem vért, de most beparáztam, h nekem is lehet agyrázkódásom, ami nem kellemes dolog, sajnos már éltem át agyrázkódást..:S
2010. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én most jártam így kb fél órája. Nem is fájt a beütés annyira az nem volt vészes,csak egyből megszédültem és ez az állapot,amit te is írtál,hogy zavarodott vagyok,émelygek ez nálam is fennál azóta.Már idegesít mi lehet...
2010. szept. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!