Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A fű segít a súlyosan beteg,...

A fű segít a súlyosan beteg, rákos embereken?

Figyelt kérdés
Édesanyám súlyos beteg. Korábban is volt, de meggyógyult,viszont visszaesett. A kemot és a sugarat nem meri vállalni. Nagyon sokat öklendezik és köhög. Nemtudom mit tehetnék érte és hallottam róla hogy sokan próbálták már. Tényleg segít?

2015. jan. 6. 20:17
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Nem gyógyítja meg, bár van aki szerint igen, de a fájdalmakat, rosszullétet enyhíti. Baja semmiképpen nem lesz tőle. Ha nem akar kemot, akkor próbálkozzatok valami altenatív megoldással egy elismert szakembernél, a kóklereket kerüljétek!
2015. jan. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 harleynagyi válasza:
a fajdalmam segit , de sajnos nem gyogyul meg tole
2015. jan. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Rossz hírem van. A neten keringő csodaszerek teljesen hatástalanok, semmilyen zöldség, gyümölcs, fű meg sem közelíti a sugár- és a kemoterápia hatását. Vagy ezek segítene, vagy semmi.
2015. jan. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
Tehát ha tovább akar élni az édesanyád, vállalnia kell a kellemetlenségeket és messze elkerülni az alternatív "csodaszereket".
2015. jan. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Ha rákos lennék én nem kérnék kemót az biztos.
2015. jan. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon hamar meghalnál. Bármilyen kellemetlenek a mellékhatásai, ma még ez az egyetlen hatásos nem sebészi módszer. Én megadnám az esélyt magamnak és vállalnám.
2015. jan. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

A gond csak az, hogy a kemó szinte több kárt okoz, mint amennyit használ. Persze folyamatosan fejlődik a technológia, de nekem van ismerősöm aki a sugár mellékhatásai miatt kicsit lassabban és szenvedősebben halt meg.

A fű ártani biztos nem árt, amerikában sok helyen kifejezetten ere használják, emellett relaxáló, fájdalom csillapító hatása is van. Szerintem próbáljátok ki!

2015. jan. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
0%

"A gond csak az, hogy a kemó szinte több kárt okoz"

"A fű ártani biztos nem árt"


A tudatlanság határtalan.

2015. jan. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

8!

Ezt én is mondhatnám rád. Hallótál már az orvosi marihuáná-ról?

2015. jan. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

A kemó nem az egyetlen módszer rákgyógyításra, csak az az egyetlen elismert (vajon kik által?), rengeteg más módszer van még, csak azokból nem lehet akkora hasznot húzni mint a kemóból (vajon kiknek?). És ha még betegebb lesz valaki tőle? És ha meg gyógyul egy testrésze, de mellé tönkremegy tíz? Elmegy és vesz még gyógyszereket, amik mellékhatására vesz még gyógyszereket (és vajon kik járnak jól?).

Ajánlom neked ezt is:

[link]

2015. jan. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!