Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet BDD-m van, megmondanátok...

Betonfagyi kérdése:

Lehet BDD-m van, megmondanátok, hogy ugyanúgy nézek-e a ki a két képen?

Figyelt kérdés

Ez olyan mint az anorexia, nem úgy látja az ember a saját testét, ahogy valójában. Pszichológia problémákra vezethető vissza, az egyén felnagyítja a saját testi hibáit és torz képet kap a tükör előtt és rondának látja magát. Általában egy bizonyos testrészre irányul és a betegek fele öngyilkosságot követ el (nem vicc) olyan borzalmas az illuzió. Pár hét a különbség a két kép között, mégis teljesen máshogy látom a kettőt. És ne csak a beállítást meg a fény viszonyokat nézd ... az egyiken a hajam mintha elhalt volna, a fejem megnőtt a szemeim zavarosak, mint

abban az ördögüző filmben, meg nehéz megmagyarázni de nincs színe - fekete az egész.


[link]

[link]

És sovány vagyok? ha lenézzek a kezeimre nincs hús mintha csak csont és bőr lenne


[link]



2014. dec. 31. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem látok semmi különöset, főleg azt nem amit Te írsz. Soványtól pedig messze vagy :-)
2014. dec. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Abszolút nem vagy sovány! ;) Sőt, jól nézel ki, úgyhogy ne aggódj! :)


A két kép között én max. annyi különbséget látok, hogy az elsőn jobb kedved van és mosolyogsz, mást nem látok. A kezed sem vékony. :)


Viszont egy pszichológust keress fel, nehogy elfajuljon ez a dolog.

Sok sikert! :)


22N

2014. dec. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hu akkor ez komoly :S ... és egy tízes skálán?
2014. dec. 31. 12:11
 4/7 anonim ***** válasza:
8-9 ;)
2015. jan. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Manócska1 ***** válasza:
én sem látok különbséget a két kép között,csak hogy az elsőn jobb a kedved és mosolyogsz. és jól nézel ki. nem vagy sovány. szerintem is keress fel pszichológust. valószínűleg önértékelési zavarod lehet
2015. jan. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szamo77db ***** válasza:
Az első kép tetszett jobban. Ott egy tini srácot láttam. Amikor megláttam a második képet, az ugrott be, hogy de rosszul néz ki ez a fiú, verekedett vagy balesete volt? Vagy talán beteg.
2015. jan. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

teljesen vonzó, szexis srác vagy!! csak egy kis onbizalom kellene és legyéál VIDÁM! ne foglalkozz senkivel hogy ki mit mond


udv

egy srác :D

2015. jan. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!