Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mellrák lehet?

Ez mellrák lehet?

Figyelt kérdés
12éves vagyok márciusban töltöm a 13-at.Nem fájnak a melleim nem is érzk csomókat,az erek viszont ki látszódnak de azt megtudakoltam azért mert hirtelen nőttem meg így olyan erek vannak a melleimen mint az oldalamon.Viszont a bal mellemből pirosas folyadék szivárog olyan mint a vér ha megnyomom..egyszerűen rettegek hogy mi lehet a bajom és nem merem elmondani a szüleimnek..kérlek segítsetek mert teljesen kétségbe vagyok esve rokonaim nem voltak mellrákosak (nm tudom hogy ez számít-e) és nagyon félek a következményektől.Könyörgök adjatok választ minnél hamarabb!!

2014. dec. 29. 02:38
 1/3 anonim válasza:
Orvos!! Most azonnal! Legalább a szüleidnek szólj! Nem tudom mi ez de orvos!
2014. dec. 29. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gondoltam arra hogy csak biztos felsertettem valamivel ezért de biztos nem.Probaltam arra gondolni hogy biztos nem komoly hisz ez nem lehet se ciszta sem mellrak.De mostanában egyre jobban félek mi lehet a bajom.a szervezetemben semmi változás nincsen.Olyan mint azelőtt.Nem fájnak a melleim nincsen bennük csomó csak a szivárgás.Koszonom válaszodat nagyon delek.sot rettegek de erőt veszek magamon az egezsegem érdekében és szólni fogok nekik,hogy valami baj van. :))
2014. dec. 29. 12:09
 3/3 A kérdező kommentje:
Mint kiderult nincs itt semmilyen nellrakrol szo.Egyszeruen csak a melltartó el nyomta a mirigyeimet és a szervezetem így akart "jelezni" hogy valami baj van.Ez ott is látszott hogy a bimboim nagyon csúnyán el voltak dorzsolodve és dél voltak picit dagadva.Anyanak szóltam és ezt ő mondta akinek a hasaban.mar volt ciszta és ismer minden fajta mellbetegseget és mondta hogy nem.kell a legrosszabbra gondolni rögtön mert több dologtól is lehet amire pl. Nem is gondolunk.De majd pénteken el megyünk a nő guogyaszhoz hogy nézze meg és adjon rá kenőcsöt gyógyírt stb. :))
2014. dec. 30. 12:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!