Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha nagyon erősen köhögök, és...

Ha nagyon erősen köhögök, és fáj a torkom meggyógyulok magamtól?

Figyelt kérdés

már négy napj,és nem igazán javul. de németben élek,és kórházba ezért nem igazán akarok menni hátha meggyógyulok.

szerintetek? köhögök,fáj kicsit a nyelés,iszom egyfolytában a teát,2féle "gyógyszert szedek. egy mézes szirup szerűt,és egy 50%-os alkoholtartalmú gyógynövényes cseppeket. tegnap még a fülemre is ráment,de az már elmúlt. olyan középfülgyulladás lehetett


2014. dec. 17. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
igen, csa így elhúzódhat akár egy hónapig is, meg lehet akármilyen szövődménye
2014. dec. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"de németben élek,és kórházba ezért nem igazán akarok menni "


Nem is korhazba kell menned hanem a haziorvosodhoz.


Ha nincs lazad akkor nem komoly.

2014. dec. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nincs lázam,direkt meg is mértem. Köszi a tippet
2014. dec. 17. 10:41
 4/6 A kérdező kommentje:
milyen szövödmények lehetnek? szoktam igy egy picit beteg lenni,de nem ennyire.
2014. dec. 17. 10:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Komolyabb bakterialis vagy virusos fertozesnek lehetnek szovodmenyei, egyeb gyulladasok, tudogyulladas, ki tudja mi.


De akkor biztosan lenne lazad is. ha nincs laz, akkor az enyhebb virusos fertozesre utal, arra meg a doki sem ad gyogyszert.

2014. dec. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Használj Novorin orrcseppet, az a füledre is hat, és gargalizálj sós vízzel, köhögésre jó a hagymatea is.

Én tavaly ugyanannyi idő alatt meggyógyultam gyógyszer nélkül, mint idén gyógyszerrel, csak a köhögés lehet elhúzódó, persze ha erősödnek a tünetek, akkor nem úszod meg orvos nélkül.

2014. dec. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!