Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagy a baj? Mit tegyek?

Nagy a baj? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pár napja irtam hogy hasmenésem van pontosabban kedd óta... kedd éjjel 40 fokos láz, voltam dokinál irt gyógyszert, szedtem is és a hasmenés csütörtök péntekre el is múlt de a hasi fájdalom nem!!!Annyira szúr a hasam jobban a bal oldalon meg ha megnyomom akkor is. Ma megint arra ébredtem egész éjjel hogy iszonyúan fáj a hasam és megint rám jött a hasmenés... engem ez a hasi fájdalom nagyon aggaszt. volt már párszor hasmenésem de egyszer sem volt ilyen hasi fájdalmam... görcsöl is meg erősen szúr is!!! Ma nyálkás volt a székletem meg én ugy láttam mintha kicsit véres lenne...

2014. nov. 29. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben azonnal mennék az ügyeletre...

Nem kell bepánikolni,de azért ez nem játék,főleg ha valami komolyabb dolog van a háttérben.Szerintem ez több lesz,mint egy vírus..

2014. nov. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
miért mi lehet? :(
2014. nov. 29. 14:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el az ügyeletre most.
2014. nov. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk orvosok,így ezt egy orvostól kéne megkérdezni..

Egyébként szerintem valamilyen bélgyulladás lesz,ami nem játék.Szerintem ahelyett,hogy itt aggódsz a gép előtt és várod a megváltó választ(amiben azt írják,hogy semmi bajod,és holnapra elmúlik)inkább állj fel,szedd össze magad és sétálj el az orvoshoz.

2014. nov. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Faluban lakom ilyenkor nincs orvos, és itt a 4 hónapos fiam... párom nincs itthon mert ma éjszakázik.
2014. nov. 29. 15:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!