Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Daganat? Vagy mi lehet?

Daganat? Vagy mi lehet?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok nem dohányzom, csak egyszerűen van egy olyan érzésem nekem tüdőrákom van és meg halok :( szerintetek hülye vagyok? mit tegyek? nem merek elmenni tüdőszűrőre nehogy tényleg kiderüljön hogy az vagyok... csak azért gondolom mert sokszor van légszomjam, és ritkán köhögnöm kell, mintha valami irritálná a tüdőm. Sajnos pánik beteg is vagyok és lehet azért van légszomjam de már attól pánikolok hogy meghalok. Én ezt már elkönyveltem magamban :( sokszor éjjel is felkelek hogy arra ébredek nem kapok levegőt álmomban.. :( lehet hülyének néztek nem tudom mit tegyek? .(

2014. nov. 28. 00:39
 1/5 anonim ***** válasza:

"nem merek elmenni tüdőszűrőre nehogy tényleg kiderüljön hogy az vagyok..."


Az egyetlen dolog, amiért hülyének nézlek, az ez.


Nézd, tudom, sovány vígasz, de jobb előbb átesni ezen, mint később. A legrosszabb, ami megtörténhet (Ne adja Isten!), hogy kiderül... van baj. De higgy nekem: ha nem teszed meg ezt a lépést, és egészséges vagy, addig idegeskedsz és pánikolsz ezen, amíg TÉNYLEG nem lesz valami bajod!


Benne van a pakliban, hogy egészséges vagy. És az is, hogy nem. Ha netalán-tán mégis beteg volnál, és nem mész el, csak súlyosbodik a helyzet. Jobb előbb felfedezni a betegséget, mint később, hiszen a későbbi állapotokban csak rosszabbodhat! Ha még időben felfedezitek, és olyan stádiumban van a baj, hogy lehet rajta javítani, akár örökre is, akkor már ezért megérte elmenni, azért pedig végképp, hogy kiderüljön: nincs semmi baj!


Nem lehet, hogy csak asztmás vagy? Én azt mondom, mindenképp menj el, ne húzd a dolgot, mert ha nem mész el, de tovább idegeskedsz, hogy van valami baj, tönkre teszed az idegeidet és magadat... a többit már fent leírtam.


Nagyon remélem, hogy nincs semmi baj!

2014. nov. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Légszomj és köhögés lehet a pánikbetegség tünete, de allergiás asztma is, és sok egyéb más, legutolsó amire gondolnék a tüdőrák. Menj el kivizsgáltatni és akkor megnyugszol, hogy nincs tüdőrákod és még el is múlhatnak a tüneteid.
2014. nov. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A te korodban nagyon ritkán alakul ki a t.rák
2014. nov. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj ki gyakran a szabad levegőre
2014. nov. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt még el felejtettem irni hogy állatszőrre allergiás vagyok és van 2 cicám és az egyik akit mindennél jobban imádok hát ő velem alszik ... tudom nem lenne szabad de nem bírok nélküle meglenni!!! :( sajnos párom is keveset van itthon és magányos vagyok de ha itt a cicám akkor kicsit jobb, akkor ez is lehetséges hogy az allergia miatt van? van rá gyógyszer? ami a tüneteket végleg megszünteti?
2014. nov. 28. 14:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!