Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek van félnivalóm...

Szerintetek van félnivalóm hogy ezért vagyok lázas?

Figyelt kérdés

Köhögök pont egy hete egyébként semmi bajom nincs azon kivűl csak néha gyenge vagyok. Hétfő hajnalban már 37.8 as hőemelkedésem van csak elküldtek iskolába...Azóta nem mértem de éreztem h néha lázas vagyok. Ma hajnalban már 38.2 volt és azóta volt hőemelkedésem most újra 38.2.

Szerintetek egy sima köhögés miatt lehetek lázas?

Doki azt mondta a torkom piros a tűdöm rendben.


2014. nov. 13. 15:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt tudni kell még hogy osztályba minden radiátor éget ablakot nem lehet nyitni mert a tanárok fáznak rólunk viszont polóban folyik a víz...Viszont a folyosón egy radiátor van az is lanygos
2014. nov. 13. 15:37
 2/4 anonim ***** válasza:

Remélem már nem mentél suliba ilyen lázasan, Torokgyulladástól és vírustól is lehet lázad, ha a doki látott és azt mondta, hogy a torkod piros, tüdős rendben, akkor ne aggódj. Ha kaptál gyógyszert, akkor pár nap alatt rendbejössz, de ha a köhögés és a láz sem múlik, akkor menj vissza az orvoshoz, mert lehet, hogy kell egy tüdőröntgen.

Ha meleg van a teremben, akkor a szünetekben szellőztessetek ki alaposan.

2014. nov. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Láz nekem alakul ki véletlen. A láz azért van mert a szervezeted valami ellen próbál védekezni de magától nem igen fog győzni. Kivizsgálást igényel. Lázasan semmi képen nem mennék iskolába.
2014. nov. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Félnivalód nincs, bizonyára semmi komoly, de holnap szerintem maradj otthon, utána meg jön úgyis a hétvége, kúráld ki magad.
2014. nov. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!