Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhatja ezt a fejfájdalmat?

Mi okozhatja ezt a fejfájdalmat?

Figyelt kérdés
3 héten keresztül görcsszerűen fájt a fejem azóta megszűnt. A szemhéjam fölötti erek fájtak illetve hátul tarkóban görcsölt fölötte a fejrész is. Mikor pedig fölültem éles szúrás kiséretében az ér lüktetett a fejem tetejen mintha "kiakarna ugrani",aztán egy kis ideig homályosan láttam. Orvoshoz egy honap mulva kaptam idopontot. Lehet ez migrenes fejfajas? Olvastam hogy migrent edesitoszerek kivalthatjak es en rendszeresen kb fel even keresztul bolti edesitoszeres teat ittam, miota elhagytam azota megis szunt a fejfajas. Tud nekem valaki tanacsot adni? Elore is koszonom!
2014. nov. 5. 15:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha már rájöttél, hogy mitől van, akkor kár feltenni a kérdést, de lehet attól is. Meg attól is lehet, ha sokáig 2D-s felületet nézel, pl. Monitor, mobil, könyv. A tarkódban van az agy azon része, ahol látsz, és ha a környékén görcsölt + egy ideig homályosan láttál, akkor ez is lehet egy válasz rá. De ha azt mondod, hogy a bolti teától van, akkor inkább bio-teát fogyassz, megbízhatóbb szaküzletből, ami 20 százalékkal drágább, de sokkal egészségesebb.

Ez miatt nyíltak a dohányboltok is, ahol nyilvántartják a dohány minőségét.

2014. nov. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!