Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhatja ezt a fuldokló...

Mi okozhatja ezt a fuldokló köhögést a páromnak?

Figyelt kérdés
Még mielőtt én megismertem azóta minden egyes évben nagyjából ugyanabban az időközben előjön nála nagyon csúnya, fuldokló, száraz köhögés. Én csak másfél éve ismerem, azóta is vagyunk együtt, azóta férj és feleség vagyunk és az első gyermekünket várjuk. Amikor megismertem nagyon jóban voltam az egyik barátjával, aki mesélte,hogy évek óta van ez neki, mindig ugyanakkor és hogy valami trauma érte. De ő szentül állítja,hogy nem érte semmi olyan, nekem nem hajlandó elmondani mi volt a múltban, nem akarom erről faggatni csak szeretnék rajta segíteni. Vagy szervi vagy lelki oka van ennek, a szervit nagyjából kizárhatjuk, mivel más tünet nincs. sajnos az illetővel, aki mesélt nekem annó nem tudom felvenni a kapcsolatot, azóta családja van, és a párommal is megszakította a kapcsolatot. Tudnátok nekem segíteni, hogy hogyan deríthetném ki mi a köhögés forrása? Nagyon féltem, és tényleg ijesztő, ahogy köhög szegény. Köszönöm előre is :)

2014. okt. 10. 10:23
 1/1 anonim ***** válasza:
allergia?
2014. okt. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!