Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Haho.! Segitenetek? Tobbi lent

Haho.! Segitenetek? Tobbi lent

Figyelt kérdés
13/L! eloszor is tudni kell rolam h elegge hasafajos vagyok es mondhatni hipohonder ha valakinek hanyingere van a suliba nekem is az lesz a suliba mindig faj a hasam iskola undor-.- es nem reg beteg voltam gyomor fajdalom hanyinger hasmenes has kortyogas es szedtem normaflort jobb lett es egyszer mondom dejo nem is vagyok mar beteg ez 2het utan volt es azota folyamatosan nyomkodom a hasam lent h nem-e faj es reggel is ugy kelek h van-e.valami bajom?mar a sok nyomkodastol is fajhat a hasam?Lehet h ez mar pszihes alapon?:( S.O.S hogy lehetne elfelejteni? :(

2014. okt. 30. 08:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne nyomkodd.

És igen, ez tuti, h pszichés alapon van! Ettől fáj a hasad, amúgy fizikailag semmi bajod nincs.

2014. okt. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi remelem igazad van:)
2014. okt. 30. 10:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!