Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől hullik a hajam, és...

Mitől hullik a hajam, és vékonyodik el?

Figyelt kérdés

Már kb egy ève egyre ,,kevesebb'' hajam van ès teljesen vèkonyszàlù lett. Nem tudom hogy mitől lehet mert voltam egy hajstudioban ahol megvizsgaltak a hajszalaimat es a fejboromet is es azt mondtak hogy egeszseges es hogy lehet hogy a stressz az oka...de nem ertem hogy milyen stressz mivel egyaltalan nem stresszelek... De mar addig fajult a helyzet hogy nem is no egyaltalan mar jo ideje es egyre kevesebb is van es rövidebb is mint volt (gondolom a ,,regebbi'' szalak mar kihullottak) a hatam kozepeig ert most meg a vallamig csak es nem vagattam belole..


Tudna valaki tanacsot adni hogy mi lehet ez ès hogy menjek e ezzel orvoshoz? Nem fog hülyenek nezni?? Vagy ez ,,elèg ok'" orvoshoz menni ha màs panaszom nincs?? 22eves vagyok es mondhatom hogy szinte stressz mentes az eletem :) ugyhogy tuti hogy nem az miatt van. De mar kezdek bedepizni tole :(



2014. okt. 23. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Endokrinológus tud segíteni. Lehet egy emelkedett tesztoszteronszint is az oka.


Az ilyen hajstúdiók nem értenek ehhez.

2014. okt. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszt! Epp az elobb olvastam a neten az endokriniologiarol.. Es csak ugy kerjek idopontot hogy hullik a hajam? Vagy kontrollra? Nem fognak ettol hulyenek nezni?? :/
2014. okt. 23. 21:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem fognak hülyének nézni. Egyszerűen kérj kivizsgálást, mert hullik a hajad, és szeretnéd megnézetni, hátha hormonális oka van.
2014. okt. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!