Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » S. O. S. VÉRES HASMENÉS?!

S. O. S. VÉRES HASMENÉS?!

Figyelt kérdés
Hasfájás, hasmenés. Aztán már csak úgy mentem WC-re hogy nem volt székletem. Csak egy nagyon kis hasmenés pirosas színű folyadékban. Lehetséges hogy csak azért mert pisiltem is? Mert kezdek menstruálni? 17-20 közt szokott megjönni.

2014. okt. 15. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Vastagbél hurut esetén lehet véres széklet. De okozhatja szalmonellózis is, ami meg lázzal jár.
2014. okt. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért csak meg tudod állapítani, hogy meg van egy vagy sem...?!
2014. okt. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tegnap nem volt székletem. Ma este volt újra. Szilárs volt (kevés..) de normálisan nézett ki.. egy dolgot kivéve.. hogy az egyik vége véres volt. Pont úgy nézett ki mintha ketchuppal öntötték volna le (viccen kívül) Nagyon meg vagykk ijedve. Mi lehet ez?! Tudom menjek orvoshoz. De tipp?:((
2014. okt. 17. 21:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lett végül ? :)
2015. szept. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!