Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Véres hasmenés?

Véres hasmenés?

Figyelt kérdés

Tegnap kezdődött a betegségem. Belázasodtam, köhögtem, folyt az orrom, fájt a fejem és el is mentem ezekkel a panaszokkal az orvoshoz. Aki felírt köptetőt meg lázcsillapítót. Aztán 1 nap után sikerült levinni a lázam erre ma elkapott a hasmenés... bármit eszem azonnal jön ki... meg ha nem eszek akkor is. És azt vettem észre, hogy vért is tartalmaz. (Friss, piros vért) Most nem tudom, hogy ez a betegségem velejárója, vagy menjek vissza az orvoshoz?

(Ami nem lesz könnyű menet, ha ilyen szapora a dolog...)



2014. márc. 11. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg van fájdalom is a székelésnél? A hasmenéssel együtt járó gyakori székelés okozhat vérzést. "kimarja" a bélfalat a végbélnyílás környékét. Ugyanúgy a gyógyszerek is okozhatnak ilyet. A friss, piros vér jellemzően a bélrendszer alsó részének vérzésére utal. Érdemes a dokinak megemlíteni. Ha tényleg annyira "szapora" a helyzet akkor szerintem inkább telefonálj a dokihoz mielőtt útnak indulsz. Meglátod mit mond.
2014. márc. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem vettem észre különösebb fájdalmat, de ha nem múlik el mindenképpen vissza megyek, úgy tudom a vérzés semmi jót nem jelenthet

Köszönöm a választ! :)

2014. márc. 11. 22:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet a gyógyszertől volt
2014. márc. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vírus fertőzés "melléleteként" előfordulhat. Minden esetre menj vele orvoshoz, mert a nagy sűrű székelés kiszáradáshoz vezethet.
2014. márc. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!