Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hirtelen nagyon kiütéses és...

Hirtelen nagyon kiütéses és viszkető lett a bőröm. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Nagyjából 3 hete egyre több viszkető kiütés jelenik meg a bőrömön, pirosak, duzzadtak és hihetetlenül viszketnek, sokszor még aludni sem tudok, annyira viszket. Főleg a karomon vannak, de pár a lábszáramon is van valamint az arcomon, de a hasamon és a combomon semmi. 1 hónapja költöztem Budapestre az egyetem miatt, az első héten semmi problémám nem volt, a másodikon jött ki mindez, és biztosan van itt valami, hiszen ugyanúgy élek, étkezem, ruházkodom mint előtte merg amikor otthon vagyok vidéken akkor nem viszket és halványul is. Valaki nem tudná esetleg megmondani hogy mi lehet ez és hogy mit tudnék ez ellen tenni? Előre is köszönöm a válaszokat. :)

(Amúgy már jártam vele orvosnál és ő nem akar elküldeni allergiavizsgálatra merthogy felesleges, csak kalciumot írt fel rá de nem igazán hat...)


2014. okt. 1. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Én valamilyen parazitára gondolok. Nézd meg alaposan az ágyadat, forgasd fel, hátha ott a bibi. (pl ágyi poloska)
2014. okt. 2. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tipikus ságyi poloska, azok csypnek éjszakánként, általában kar és láb, arc, nyak, és sokszor csak napközben kezd viszketni az éjszakai csípés helye, erősen viszket és sokáig nem múlik el a helye. Többieknek nincs?
2014. okt. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ágyi nem ságyi! :-))
2014. okt. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!