Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhatja és meddig tarthat...

Mi okozhatja és meddig tarthat még a hasmenés?

Figyelt kérdés

Első két nap lázam, illetve hőemelkedésem volt felváltva, hasmenés szintén, plusz izületi fájdalmak, gyengeség.

Tegnap reggel óta csak hasmenés van. Régebbről maradt itthon egy Bolus Adstringens nevű vény nélkül kapható szer melyet orvos ajánlott hasonló gyomorpanaszokra. Gyakorlatilag első naptól kezdve elkezdtem szedni, de nagy javulást nem hozott érzésem szerint. Tekintve hogy 4. Nap kezdődik mit lehetne tennem a gyógyulás érdekében? Mitől lehet ez az egész?

Amit összefüggésbe tudnék hozni ezzel a dologgal, hogy sikerült ennem rég felbontott kekszet és tortilla chips-et, illetve utaztam egy autóban bekapcsolt klímával, aminek ritkán szokott menni a klímája.

Meddig tarthat még?


2014. aug. 20. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, nem ártott volna egy székletvizsgálat, mert még "ételmérgezés" is lehet, ha ilyen sokáig tart és azt baktérium okozza. Széntabletta is kellett volna. Nem tudni, hogy milyen diétát vezettél be, mert teljes fehérje, cukor és zsírmentesség lenne az ajánlott.
2014. aug. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elég keveset ettem az elmúlt napokban. Kekszeket, burgonyát, ilyesmi ételeket.msok folyadékot.

De a láz mint írtam elmúlt...akkor gyógyuló félben vagyok, igaz?

2014. aug. 20. 09:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Bolus adstrigenst ajánlok mellé, valamint probiotikumot és nagydózisú C-vitamint.
2014. aug. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. aug. 20. 12:59
 5/5 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék, hogy egyre ritkábban kell rohangálni, viszont közben görcsösen fáj a hasam, és élénk piros a végtermék utolsó része. Ilyenkor mi van?
2014. aug. 20. 22:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!