Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Glibuastoma multiforme GR IV...

MoneyMoney kérdése:

Glibuastoma multiforme GR IV tip. Agydaganat műtétem volt 2013 dec-ben, mit jelent az alábbi lelet leírás?

Figyelt kérdés
2014. 07.29. -én elenőrző kontroll MR vizsgálat. : Jobb oldalon parietiálisan felszinközeli szabálytalan alakú liquorientensitásu műtéti üreg ventro-caudalis szélénél a gyűrűs jelleg megszünt. A centrális nem halmozó részek összeestek, T2 sullyozásnál az oedema nem változott. Térszűkület nem látható. Jobb trigonum továbbra is enyhén tágabb. A kamra rendszer egyéb részei normális tágasságúak. Egyéb kóros intracranialis halmozás nem jelent meg. Vélemény: jobb oldali parietalis postop halmozás kifejezetten regredialt, műtéti üreg elhatároltabb lett. A perifocális T2 hyperintensitás nem változott. Mit jelent amit a jelen leletben lertak?

2014. aug. 11. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt inkább az "orvos válaszol" oldalon kérdezd meg, mert elképzelhető, hogy itt nincs annyi szakember.
2014. aug. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?
2015. aug. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!