Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mikor múlhat el a betegségem?...

Mikor múlhat el a betegségem? (leírás)

Figyelt kérdés
múlt héten szerdán tehát 6 napja sikerült megbetegednem motoron. ez azzal járt, hogy középfül gyulladásom lett amihez durva fejfájás és fülfájás jár. lázam is van néha. szombaton mentem el orvoshoz, addig csak algoflexet szedtem és forró sós cuccot pakoltam a fájó fülemre. hétfőn egésznap jól voltam, kicsit erőtlen voltam, de semmi más, de estére annyira szúrt a fülem meg a fejem, hogy alig bírtam ki, a gyógyszerek nem használtak. ma eddig megint csak erőtlen vagyok és kicsit fáj a fejem de elég elviselhető, nem durva és javulást látok. szerintetek milyen hamar múlik ez el teljesen? dohányozni káros lenne esetleg ezek mellett a gyógyszerek mellett:Aktil Duo antibiotikum és algoflex(nem forte). valakinek esetleg tapasztalata ilyen betegséggel?

2014. aug. 5. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Komolyan, a füledet szerintem nem kéne kockáztatni. Menj el orvoshoz.
2014. aug. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
írtam, hogy voltam orvosnál és ő írta fel az antibiotikumot meg fájdalomcsillapítót szombaton. menjek esetleg vissza vagy ilyen hamar nem lehet ebből kigyógyulni?
2014. aug. 5. 13:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, úgy tűnik, figyelmetlenül olvastam. Szerintem ha érzel javulást, akkor várj egy picit, még csak három nap telt el. Kb. egy hét után ha nem érzed egyértelműen, hogy sokkal jobb lett, akkor menj vissza.
2014. aug. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
rendben, köszi a tanácsot:)
2014. aug. 5. 14:08
 5/6 anonim ***** válasza:
A gyógyszereknek kell legalább 5 nap, hogy hassanak, de ha rosszabbodik, akkor szerintem menj vissza.
2014. aug. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké, köszi :)
2014. aug. 5. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!