Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon féltem anyut, az epekő...

Nagyon féltem anyut, az epekő műtét halálos?

Figyelt kérdés
2014. júl. 29. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem halálos rengeteg embernek csinálják mivel a vese és epekő nagyon gyakori betegség ha nem történik műhiba akkor semmi baja nem lesz.
2014. júl. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy aggódsz anyukád miatt, de hány kérdést szeretnél még erről feltenni? Ez már vagy a 3. amit olvasok.

Minden műtétnek vannak kockázatai, de az epekőműtét rutin eljárás, nagyon kicsi az esélye annak, hogy komoly gond legyen. Nem lesz semmi baja. Anyukámnak is volt, keresztanyámnak is, semmi bajuk.

2014. júl. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A nyílt műtétet követően folyadékbevitelre egy-két napig csak intravénás úton van mód, ez után a beteg étrendje a belek aktivitásának visszatérésének függvényében bővül. A beteg 8 órával a műtét után általában sétál, és 3-5 nap múlva otthonába bocsátható. Rendes munkavégzéséhez csak 4-6 héttel a beavatkozás után térhet vissza.
2014. júl. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem tudom miről beszélsz, ez az első epeköves kérdésem
2014. júl. 29. 21:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Dehogy halálos! A fiamat pár hete műtötték és nagyon hamar fel lehet épülni a műtét után. Már másnap jól ment. Pár nap múlva ment dolgozni. Három kis lyukat csinálnak a hasfalon és azon keresztül veszik ki az epehólyagot.
2014. júl. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, én már másnap hazamentem :D:D
2014. júl. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

túl aggódalmaskodom:'))

de köszönöm szépen!

2014. júl. 29. 22:21
 8/8 Bibuci válasza:
igen halálos minden beteg meghalt eddig
2014. aug. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!