Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tegnap este òta olyan...

Tegnap este òta olyan mintha bedugult volna a fülem, rosszul is hallok rajta. Ha ásítok vagy köhögök akkor éles fájdalom van a fülemben, alapjáraton meg csak az eldugulást érzem mi ez?

Figyelt kérdés
Elég bonyolult a problémám mert hònapok òta bal oldali arcüreggyulladásom van, amivel járok fogászatra mivel fog okozza elvileg FOG doki szerint. Na most kb egy hete az egész családom benyelt vmi járványt,és miért is ne, ezt is benyeltem. Nekem az orrom is folyik, az arcüreggyulladás miatt eddig csak bal oldalon jött váladék, de a járvány miatt nekem most bal oldalon is folyik az orrom. Nem dugul el az orrom mindig kitudtam fùjni de tegnap este òta a jobb oldali fülem mintha eldugult volna, alapjáraton olyan érzés mintha tele lenne, különben meg köhögéskor csukláskor esetleg, éles fájdalom nyilal bele. A nátha ráhùzodott volna a fülemre? Azt nem hiszem hogy az arcüreggyull hùzodott volna hisz bal oldalon van baj, és a jobb fülemmel van a gond. Annyira elegem van már, január òta 26 évesen olyan vok mint egy zombi. Minden nyavaja utol ér mintha le lenne gyengülve az immunrendszerem , vagy vki elátkozott volna....

2014. júl. 19. 07:48
 1/1 A kérdező kommentje:
Még azt elfelejtettem írni, hogy lehet az erős orr fùjkàlástòl vmi megpattant a fülemben?
2014. júl. 19. 07:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!