Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hajszálerek! Következmény? Ok?

Hajszálerek! Következmény? Ok?

Figyelt kérdés
18 vagyok, és néhány pici hajszálér látszik a combomon. Nem nagyok, meg engem nem is zavarnak de arra lennék kíváncsi, hogy későbbiekben lehet belőlük nagyobb baj? Sok helyen olvastam a lézeres eltávolításról. Ez csak esztétika miatt van, vagy hasznos is ?

2014. jún. 23. 18:57
 1/3 Karr válasza:
Hajszálerek minden egyes élő embernek van, amiről te beszélsz az viszerek lehetnek...ami lehet örökletes ha 18 éves vagy. Csak idősebb kórban tud ilyen kialakúlni valamilyen betegség vagy maga az "idős kór" következménye miatt. Ha pedig tényleg a hajszálerekre gondoltál, abból nem lehet semmi baj azok teljesen normálisak.
2014. jún. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Seprűvéna. Egyre több lesz. Később érdemes vele érsebészhez menni. Én már azon a határon vagyok, mert nem csak a lábamon van, hanem a kezemen, arcomon is. Szerintem valami nyomelemet kellene elvileg szedni rá, csak gagyi a nyugati orvoslás, csak vonogatják a vállukat. Szóval ha megtudsz valamit, szólj róla!
2014. jún. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. tényleg a hajszálerekre gondoltam, nem visszérre.

2. miért érdemes orvoshoz menni vele? az esztétika miatt? :O

2014. jún. 26. 08:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!