Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Orvoshoz forduljak ezzel? ->

Orvoshoz forduljak ezzel? ->

Figyelt kérdés
Észrevettem hogy ha sóhajtok (mikor veszem a nagy levegőt) a jobb bordáimnál hátul, kissé lent egz mély hangot hallok és kicsit fáj is. Nem elviselhetetlen, inkább olyan érzés, mintha az izom beszorult volna, és ilyenkor megnyúlna.elég kellemetlen. azt is megfigyeltem (mióta úszni járok) hogy nem mindig fújom ki rendesen a levegőt. (nem tudom ez itt mennyire játszik szerepet.) a dologhoz hozzátartozik, hogy este NAGYON nehezen tudok elaludni, akkor is ha aznap sportoltam, és gyakran hamarabb ébredek fel mint kéne(még álmos/inkább fáradt vagyok), és akkor is csak nagyon nehezen tudok újra elaludni. Ha meg nem alszom ki magam rensdesen egész nap ingerlékeny meg NAGyON fáradt és kimerült vagyok. Ja és elfelejtettem hogy amikor veszem a levegőt, és van ez a hang (csak ha nagy levegőt veszek, erőltetetten) akkor kicsit olyan mintha köhögnöm kéne, már próbáltam is de nem tudok, csak nagyon gyengén(és meglehetősen erőltetetten) .nem tudom ennek van e köze az egészhez de a jobb oldalamon (hátamon) gyakran befeszülnek az izmok. Eddig nem voltam ezzel dokinál és igazából nem is tudom hogy kéne-e mennem mert ezeken kívül (hang, fáradtság, rossz alvás) nincs más tünetem, nem köhögök, nincs lázam...stb. Szerintetek el kéne mennem?

2014. jún. 20. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
44%

Nincs orvos aki ezekre a tünetekre helyes diagnózissal szolgál. Szerintem, az úszástól kicsit huzatérzékeny lettél, amitől aztán reggelente kiizadsz az ágyban, amitől rendszeresen megfázol. Aztán még lehet egy kezdődő refluxod is, ami később majd a nyelőcsőben jelentkezik.

Ez egy nagyon összetett betegség, tehát egyik szakorvos sem fog helyes diagnózist felállítani!

2014. jún. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De persze te itt 50%-os, nemcsak diagnosztizálod, de látatlanban még meg is gyógyítod :D :D
2014. jún. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp el kell menned az orvoshoz! Az alvásproblémád nem függ össze másik egészségügyi problémáddal. Ez utóbbit kellene kivizsgáltatnod.
2014. jún. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!