Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért köhögök ennyire, lehet...

Miért köhögök ennyire, lehet asztma?

Figyelt kérdés

Az utobbi 1-2 honapba mikor nevetni kezdek, vagy megerőltetem a légzésemet köhögni kezdek és nem tudom abba hagyni, néha meg is hánytat egy picitt. Valamikor este ha lefeküdtem akkor kezdek el nagyon köhögni és nem egyszer arra ébredtem hajnalba hogy nagyon köhögök és már nem kapok levegőt! Néha köhögés előtt kapar, csiklint a torkom és akkor kezdek el köhögni!

Voltunk orvosnál, nem tudták megmondani pontossan mi a bajom, ha asztma lenne azt tudnák?


16F


2014. jún. 15. 02:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Keressetek egy másik orvost.
2014. jún. 15. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Milyen orvosnál voltál? Allergia vizsgálat volt? Ha m, akkor kérj beutalót a háziorvostól. Asztmánál belégzésre kühügsz és úgy érzed, hogy kevés levegőt tudsz beszívni, lehet allergia is, de egyéb más is, ki kell vizsgáltatni.
2014. jún. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!