Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt akinek a nyakán van egy...

Volt akinek a nyakán van egy nyirokcsomó ami az orvosok szerint bár eléggé kitapintható de nem okoz az problémát?

Figyelt kérdés
Tegnap dèlutàn óta fàj a torkom. Ma reggelre pedig a fejem is megfàjdult. Illetve a nyakamon oldalt van egy nyirokcsomó ami mèg soha nem fàjt, de most igen. Volt valaki hasonló helyzetben?
2014. máj. 23. 07:16
 1/5 anonim ***** válasza:
persze torokgyulladásnál, felső légúti betegségeknél megduzzad a nyaki nyirokcsomó, no para, menj orvoshoz vagy szedj c vitamint ilyesmit és helyre jön a torkod meg a nyirokcsomód is :) Jobbulást!
2014. máj. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor beteg voltam, nekem is megduzzadt, addig azt sem tudtam, hogy ott van. Ez természetes, el fog múlni ha meggyógyulsz. Mindenkinek ott van az a nyirokcsomó, meg máshol is vannak. Akkor duzzadnak meg, amikor védekezik a szervezet.
2014. máj. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Torokgyulladásnál sokszro előfordul, nekem az alsó fogam ha begyullad, akkor is fájnak a nyirokcsomók.
2014. máj. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Neked a légúti fertőzéstől van.

Nekem már több, mint 1 éve vannak nyirokcsomóim, szerintem meg sem lehet számolni mennyi, végig a nyakam mentén oldalt, kivizsgáltak egy csomó mindenre és nincs semmi bajom. Csak egy korábbi valamilyen fertőzésből visszamaradtak és vagy elmúlnak vagy életem végéig ott lesznek.:)

2014. máj. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hasznos vàlaszt. :) Azèrt ijedtem meg igazàból mert az igaz hogy mindig is tudtam hogy kitapintható de hiàba fàjt mar nagyon sokszor a torkom, viszont sosem volt vele problèmàm, soha nem fàjt. Most màr elmúlt csak egy dèlelõttöt fàjt szerencsère.
2014. máj. 27. 07:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!