Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet, hogy valami betegségem...

Lehet, hogy valami betegségem van?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy az utóbbi két évben nem fog az agyam, mindent elfelejtek, nagyon nehezen tanulok, pedig mindig kitűnő voltam. Most érettségizem, minden energiám a tanulásra fordítom, ugyanúgy, mint régebben, de valami mégse jó. Úgy érzem, mintha az agyam kikapcsolt volna. Hiába tanulok, alig jegyzek meg valamit, és az se marad meg sokáig. Meg minden dolgomról elfeledkezem. Egyszerűen nem bírom. Félek, hogy még az érettségin se fogok így átmenni. Kifáradt az agyam a sok tanulástól? Vagy mi oka lehet? 5 éve kétszer is voltam CT vizsgálaton, azt mondták, hogy valami kis foltot láttak rajta, de nem foglalkoztak vele. Lehet, hogy agydaganatom van?

2014. ápr. 22. 05:10
 1/3 anonim válasza:

lehete hogy nem erre a válaszra számítottál de a tanulással én is hasonlóképp voltam hogy régen bármit 30 perc alatt megtanultam de ma már nem ,nekem azt javasolták próbáljak másképp tanulni ,eddig csak olvasgattam amit megakartam tanulni de ma már csak órán kell sokkal jobban figyelnem és ha nem megy akkor megbeszélem vkivel aki érti a témát hogy magyarázza el nekem ,


szerintem érdemes lesz ezt kipróbálni és ha találtál egy jobb tanulási módszert könnyebb is lesz tanulni:)


de amúgy ha láttak rajta egy foltot 2szer is akkor nem értem miért nem foglalkoztak vele a helyedben elmennék egy alapos kivizsgálásra hogy mi okozza ezt ,de ezt akár az is okozhatja hogy stresszelsz, én szakácsként eleinte mindig azon stresszeltem hogy vmit nagyon elb****k és akkor a stressz miatt sikerült is


remélem azért mondtam valami hasznosat is :)

2014. ápr. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mert akkor még alig töltöttem be a 14-et, és azt mondták, hogy ilyen fiatalon nem valószínű, hogy nekem az lenne, meg lehet, hogy csak hiba csúszott a képbe, nem állapítható meg belőle, hogy micsoda, talán valami sérülés is lehetett. Én is mondtam nekik akkor, hogy ha találtak valamit, akkor nézzék már meg alaposabban, és mondják meg, hogy az ott most mi. Mert mi van, ha akkor nem foglalkoznak vele, majd évek múlva mehetek műtétre, mert kiderül, hogy tényleg az volt, csak őket éppen nem érdekelte, pedig lehet, hogy akkor elkezdenek kezelni, könnyebben meggyógyulok. De azért se izgatta őket, mert eredetileg más probléma miatt küldtek CT-re, és annál megállapították, hogy nem az agyamnál van a baj, ezzel a feladatukat letudták.

Most viszont szeretném újra megnézetni, hogy mi is a helyzet, csak nem tudom, hogy honnan kérjek erre beutalót, egyáltalán hajlandóak-e csak az én kedvemért megnézni.

2014. ápr. 22. 08:37
 3/3 anonim válasza:

100 meg 100 féle dolog lehetett az ott a képeken

nem normális az a doki aki azt mondta hogy hiba csúszott a képbe 2* is


amúgy ha szólsz a háziorvosodnak hogy nagyon feledékeny lettél nem bírsz tanulni sem szal hogy a hosszú távú memóriád rossz akkor biztos fog vmit intézni

ne értsd félre nem fog egyből ct-re küldeni de vmilyen teszten biztos megvizsgáltat szerintem

2014. ápr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!