Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegségem lehet?...

Milyen betegségem lehet? Esetleg még csak kialakulóban van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!15 éves vagyok,lány.Kérlek ne írjátok,hogy csak kamaszkor,kizártuk!

Szóval kb.11 éves korom óta mániás depressziós vagyok.A suliban sokat cikiztek és bántottak.Sosem voltam,és a mai napig nem vagyok megelégedve a testemmel.Ami viszont érdekes,hogy folyton változik.Ha a tükör elé állok folyton másképp látom magam(nagyrészt a combommal van problémám),néha vékonyabbnak látom,néha vastagabnak.Egyesek szerint étkezési zavarral is küzdök,de nem vagyok benne biztos.Jelenleg 60 kiló vagyok,de nem is olyan régen voltam 49 kiló.Az orvosom tanácsára kellett híznom 60 kilóra.Azt mondta,hogy áljak le egy időre az egészséges kajával(eddig csak azt ettem,mivel szinte minden kajára alergiás vagyok)És megrögzött mozgás mániás vagyok.Nem tudok elaludni este,ha aznap nem futottam egy kört a Margit szigeten.

Kb ennyi lenne!Légyszi segítsetek,csak komoly kommenteket kérek!^-^


2014. jan. 5. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Testkép zavarod van. Az nagyon jó, ha le tudtál állni az értelmetlen fogyókúrával! :) Minden jót Neked! :)
2014. jan. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy.Köszönöm:33^^
2014. jan. 5. 12:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!