Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Náthától szédülés?

Náthától szédülés?

Figyelt kérdés

Hétvégén eléggé megfáztan.Lázam nem volt csak egy kis hőemelkedés de nagyon köhögök és tele van az arcom.A mandulám is be volt dagadva de már jobb valamennyivel.Még szombaton kezdődótt a náthával együtt hogy ha ültem akkor kevésbé ha álltam vagy sétáltam akkor nagyon is érződött hogy szédülök.Szombat óta megy ez legonkább délután érzem akkor az erősebb.Gondoltam biztos a nátha lehet mert ilyenkor mindog ilyen kótyagos a fejem de ez durva és kezdek aggódni.Forduljak orvoshoz?

14/l



2014. ápr. 14. 17:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Nagyon aggódok a tüdőgyulladás miatt mert nagyon köhögök már múlt hét óta, emiatt a tüdőm is szokott fájni most is fáj ha köhögök, rossz a közérzetem hőemelkedésem is van és szédülök is.Lehetséges ez is vagy csak egy egyszerű nátha? Nagyon ritkán vagyok beteg emiatt nem nagyon tudom megkülönböztetni a náthát más dolgoktól.Azért is aggódok mert a barátnőm ma vallotta be hogy szerinte tüdőgyulladásos mert nagyon fáj a tüdeje a láza is nagyon magas és félek hogy fertőző
2014. ápr. 14. 17:41
 2/4 anonim ***** válasza:
Arcüreg-homloküreg gyulladás okozhat szédülést. Szerintem kéne orvos és egy kis antibiotikum. Használj orrcseppet, mert az nemcsak kidugítja az orrod, de segít eltávolítani a váladékot az üregekből.
2014. ápr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van.Kiskorom óta visszatérő arcüreg gyulladásos vagyok mondjuk idáig mindig volt lázam is de elég valószínű.
2014. ápr. 15. 18:51
 4/4 A kérdező kommentje:
De szerintem ez inkább homloküreg gyulladás mert a homlokomnál fáj
2014. ápr. 15. 19:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!