Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye nem valami komoly?

Ugye nem valami komoly?

Figyelt kérdés

Sziasztok 14 eves

Any vagyok es arra ébredtem éjszaka higy nagyon elkezdtem szédülni. Vissza aludtam abban a reményben higy reggel elmúlik. De nem mult el sőt... Nagyon szédülök a egyhelyben vagyok nem de ha elforditom a fejem vagy ha felülok nagyon. Nincs lazán a kedvem sem rossz. Szerintetek komoly? Elmúlik? Orvost nem akarok akinek ilyen mar volt az is írjon koszonom!!!!!!



2014. márc. 14. 12:47
 1/10 A kérdező kommentje:
*14 eves lany vagyok, *Nincs Lázam
2014. márc. 14. 12:49
 2/10 anonim ***** válasza:
Igyál/egyél rendesen
2014. márc. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az orvost tudom NAGYON javasolni, nem ártana kivizsgálni ezt a szédülést! Ha rendesen táplálkozol, akkor nem lehet ilyen tüneted... a szédülés sok minden okozhatja, ha 1-2 napon belül nem múlik el, keress fel egy orvost! Ne akarj az egészségeddel játszani!!
2014. márc. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom
2014. márc. 14. 15:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne akard elkerülni az orvost! Ő tud biztos megoldást, nem pedig mi itt interneten!
2014. márc. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is ma voltam szédüléssel orvosnál. Neurológushoz küldött. Sztem ha nem múlik el, hétfőn irány a doki.
2014. márc. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Remelem elmúlik a nagymamam orvos es telefonon keresztül végzett el sztem ott megfeleltek de ha holnapra nem múlik el akkor doki igazatok van :/
2014. márc. 14. 17:15
 8/10 A kérdező kommentje:
*telefonon keresztül végzett el rajtam tesztet
2014. márc. 14. 17:16
 9/10 anonim ***** válasza:
A 15:42-es vagyok. Telefonon keresztül nem lehet megbízható diagnózist felállítani.
2014. márc. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de mára mar sokkal jobban vagyok, ha holnapra nem múlik el (úgyis megyek a nagymamám hoz) o megnéz ha azt mondja menjünk be hozza a klinikára akkor be megyunk :( koszi a válaszokat
2014. márc. 15. 09:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!