Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kb 3-4 hete eszrevettem egy...

Kb 3-4 hete eszrevettem egy kis holyagot a vegbelnyilasomnal. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Nem faj, nem is okoz panaszt a szekleturiteskor megis aggodok.Orvoshoz nem merek elmenni. Mi lehet ez? 17 eves lany vagyok. Letezik,hogy talan aranyer? Mitevo legyek? Orvoshoz nemmerek elmenni.

2014. ápr. 2. 20:10
 1/3 gömbicica ***** válasza:

az a kis hólyag, ha mondjuk pl. borsónyi kitüremkedést érzel, az lehet aranyér.

Ajánlanám a végbél toilettel.

Fürdés után használj a végbél bekenéséhez valamilyen aranyérkenőcsöt, nagyon sokféle van, lehetőleg valami gyógynövényest kérj a patikában.

Igyekezz elég folyadékot inni, hogy a székleted ne legyen kemény, és ne kelljen erőlködnöd alkalmasint.

Használj nedves WC papirt, éa WC használat után is használhatsz kevés aranyérkenőcsöt.

az lehet egyébként esetleg körömvirág krém is. most van akciós sok helyen, két tubust adnak egyben igy sokkal olcsóbb.

Rostdus táplálkozás, megfelelő folyadék.

El fog mulni!!!

De ha mégsem, akkor nyugodtan menj el a háziorvoshoz, ha indokoltnak látja, gondolja, akkor elküld proktológiai szakrendelésre. Ott sem kell parázni a dokitól. cikiknek érzi az ember a dolgot, de nincs mit tenni. Nem Te leszel az első, aki hozzá fordul.

Gondolj arra, hogy milyen jó, hogy van olyan szakorvos, aki a problémád megoldásában segitségedre lehet.

2014. ápr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom. De lehet valami mas is esetleg?
2014. ápr. 2. 20:51
 3/3 gömbicica ***** válasza:

bocsi( gőzöm sincs. ha olyan pattanásszerüre gondolsz, vagy vizszerüség van benne, vagy vérzik vagy nem tudom, bármi lehet.

nemi betegségeknek nem tudom mennyi esélye van, és azt sem tudom, hogy azok milyen tünettel jelentkeznek( bocsi(

Azért mert ha WC-re mész nem fáj, attól még az ott lehet.

Csak akkor fáj, ha ritkán van székleted, esetleg az is keményebb, és főleg, ha erőlködni is kell mellé.

Ha beirod gugliba, hogy aranyér, és rákattintasz a képek fülecskére, akkor nézz körül, hogy találsz-e olyat mint ami Neked van.

pl. [link]

2014. ápr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!