Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miert faj a szivem sport utan?

Miert faj a szivem sport utan?

Figyelt kérdés
Ma elmentem kocogni, fel orat. (Regebb is gyakran szoktam, meg mas gyakorlatokat is vegeztem, de minden rendben volt.) Az utobbi idoben hiztam 68 kg-ra. Amikor hazaerter, ereztem, hogy faj a mellkasom, a szivem konyeken. Ez estere sem mulott, habar nem allando fajdalom. Mit gondoltok, miert van ez, es mit kene tegyek? 15/L

#betegség #sport #szív #errendszeri betegseg
2014. ápr. 1. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne menj el kardiológushoz, csak teletömi a fejed mindenféle hülyeséggel.
2014. ápr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legelőször is mérd meg a vérnyomásodat, ha van rá lehetőséged. A digitális vérnyomásmérő a pulzusodat is kiírja, ez adhat kiindulási pontot. Ha magas vagy a pulzus, vagy a vérnyomás, máris jó kiindulási pont, hogy mi lehet a bajod. Egy biztos, a mellkasi fájdalommal játszani nem szabad ezt ne felejtsd el. A kardiológus meg nem tömi senki fejét semmivel se tele, az én életemet épp egy kardiológus mentette meg...
2014. ápr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!