Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi idő alatt alakulhat ki...

Mennyi idő alatt alakulhat ki epekő?

Figyelt kérdés

Volt kb 4 db 1 centis kövem, és rengeteg kicsi. Teljesen tele volt a hólyagom.

Zsírszegényen étkezem kb 9 éves korom óta, mert túlsúlyos voltam, tehát az orvosok szerint is lelki probléma lehetett.


Akkor már kb fél éve volt, hogy nagyon sokszor veszekedtünk akkori párommal, üvöltözések stb. A legelső görcsöm előtti napon is összevesztünk.


Emellett évek óta küzdök a súlyommal, önbizalomhiánnyal.


2014. márc. 26. 12:51
 1/2 anonim válasza:
Én 18 éves vagyok. Két évvel ezelőtt egy hétig folyamatos epegörcsöm volt, semmit nem tudtam enni. Azonban az ultrahangos vizsgálat SEMMIT sem mutatott ki, majdnem én voltam a hülye az orvos szemében, hogy beképzelem...azóta telt múlt az idő, a görcsök mindig mindig vissza vissza tértek, bármilyen ételtől. Az utóbbi időben nagyon gyakori volt. Megint elmentem az orvoshoz, beutalt ultrahangra. Kiderül, hogy van 3db 1cm-es kövem... na most akkor ki a hülye? ápr.22-én lesz a műtétem, addig pedig diéta..egyébként rajtam is van kb 10 kg túlsúly és nagy a nyomás rajtam. Azt mondják nem örökölhető, de nekem a nagymamám is és a keresztanyám is szenved vele.
2014. márc. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ja, és mielőtt bárki azt hinné, nem nem eszem 3kgos csülök cupákokat, meg mindenféle zsíros és fűszeres kajákat. Nem étkeztem rosszabbul mint a korombeli lányok, sőt, még a mcdonaldsot és az egyéb gyorsbüféket is kerültem. Heti 3x-4x sportolok.. hát ennyit arról hogy "mert nem élsz egészséges életet"..
2014. márc. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!