Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 14 éves fiu vagyok és refluxos...

14 éves fiu vagyok és refluxos vagyok nem voltam gyomortükrözésen de ugyanazok tunetek ami a refluxnál. Muszáj elmenni gyomortükrözésre vagy anélkul is van gyógymód? Egyik este olyan szinten jött fel a sav hogy hánytam is. Kérdésem a következő lenne:

Figyelt kérdés

A Salvus víz megtud-e gyógyítani a rendzseres ivása?

Van e esélyem meggyógyulni belőle?

Lefogog e meg tudni valaha fekudni ugyhogy ne izguljak emiatt? KÖSZI MINDENKINEK



2014. márc. 19. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Magadat azért ne diagnosztizáld :) Praktikákat addig felejtsd el, míg nincs papírod arról, hogy mi bajod. Menj el a háziorvosodhoz, mond el a panaszaidat. Tükrözéstől ne félj, igaz kellemetlen, de rengetegen túl vannak rajta, és élnek. Reflux gyanú esetén lehet csinálni kontrasztanyagos nyelési röntgen vizsgálatot is. Odamész, megiszol egy undi löttyöt, közben bent állsz egy röntgengépben, a radiológus pedig nézi, hogy halad benned a kontrasztanyag, visszajön e nyelőcsövesbe. Pár perces vizsgálat. Mindenképp vizsgáltasd ki magad, mert ha refluxod van tényleg, nem fog elmúlni magától, és később még több bajod lehet, ha nem kezelik.
2014. márc. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem is volt refluxom, csináltak gyomortükrözést, ami nem fájt - persze az se mindegy ki csinálja, én privátin mentem- de kaptam rá gyógyszert és 6 hónap alatt visszaállította a gyomorszáj záródását.

azóta egyszer sem volt problémám vele.

2014. márc. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

szóval akkor gyógyszeres kezelés is megoldhatja a problémát.

köszi mindenkinek!! :)

2014. márc. 20. 13:56
 4/5 anonim ***** válasza:
ne izguljal, konnyen kezelheto betegseg. Menjel el orvoshoz
2014. márc. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 11 éveskoromban csináltak gyomor tükrözést, altattak bozzá
2014. máj. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!