Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Azt gondolom aranyerem lett,...

Azt gondolom aranyerem lett, mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Különösebb tünetem nincs, kb 1 hete áll fent..miután kilábaltam a hasmenéses járványomból. Utána jelentkezett. Volt (van) hogy viszket, de ha napjában többször is megmosom a fenekem, akkor az segít.


Ma viszont mikor töröltem ki a nagy dolog után a fenekem, némi vért láttam a papíron. Egyébként nagy dolog végzésekor kölönösebb tünetem nincs, törléskor sem. Spertit írt fel a háziorvos, azt már 4 napja használom, de semmi. Talán annyi hogy nincs olyan viszketés érzetem már. Ez a vér megjelenése nagy baj? Első 2 nap kúpot is használtam, de kellemetlen nagyon... így azt már elhagytam.


2014. febr. 11. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:

A Sperti semmit nem ér az aranyérnek ebben biztos lehetsz.Ha vérzik az nem a legjobb jel.El kellene menni sebészetre megnézetni.

Gondolom háziorvosnál voltál csak!?A kúpot pedig használni kell akkor is ha kellemetlen.


Üdv:egy két hete műtött aranyeres

2014. febr. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Engem is 2 hete műtöttek.

Sajnos én is így jártam a háziorvossal... csak nekem detralexet javasolt aztán jónapot. Nem is értem miért nem automatikus nekik hogy tovább kell küldeni szakorvoshoz.

Én proktologusnál voltam magánrendelésen. Valljuk be ez nem egy kellemes vizsgálat/beavatkozás, százszor jobb ha egy magánrendelőben végzik..

Mielőbbi jobbulást!

2014. febr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!