Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen teákat javasoltok...

Milyen teákat javasoltok vérkeringési problémákra (lábujjak rossz keringése miatt)?

Figyelt kérdés
2014. febr. 2. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Hideg a lábad? Esetleg a kezeid is?
2014. febr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy léteznek e keringést segítő gyógyteák,de az biztos,hogy a váltott meleg-hideg vizes lábfürdő jót tesz. Oda kell tenni 2 lavórt,az egyikbe olyan meleg vizet tenni.amilyet csak elbírsz,a másikba pedig hideget. Ezekben kell felváltva ártatni a lábadat 2-3 percenként cserélgetve.

Viszont léteznek olyan neurológiai,keringési betegségek,amik okozhatják ezt. Nem ártana egy orvossal megbeszélni.

2014. febr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen hidegek a végtagjaim, de ez mind semmi, mert a lábujjaim telente teljesen ellilulnak-fehérednek meg ilyenek. A háziorvos azt mondta fázik.... Ennyit erről, szerintem is valami keringési valami lehet bár még nagyon fiatal vagyok ehhez szerintem
2014. febr. 2. 14:04
 4/6 anonim ***** válasza:

"lábujjaim telente teljesen ellilulnak-fehérednek meg ilyenek."


Akkor lehet, hogy Raynaud szindrómás vagy, irány az orvos!Ez súlyos vérkeringési zavar:


[link]


Ezt ki kell vizsgáltatni alapos vérképpel!

2014. febr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy most, és mióta hideg a kezed-lábad?
2014. febr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, és világéletembe hideg volt mindenem, lehet hogy azért is mert mindig nagyon vékony voltam. De ez az egész tavaly kezdődött az ellilulással télen, nyáron semmi nem volt, minden ok volt, aztán most télen újrakezdődött, most néha fehéredik is, de az nagyon ritkán, mindössze 2X volt. A Raynaud-ra én is gondoltam, olvastam róla rengeteget de szerintem nem az mert néztem képeket könyvekbe is és az általában kézen vagy mindkét helyen jelentkezik és tiszta fehér minden, na ilyen nem volt. Ez a lilaság se örökké csak ha fázik meg ha ránézek.
2014. febr. 2. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!