Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lüktető nyomást érzek a...

Csicsikusz kérdése:

Lüktető nyomást érzek a fejemben, főleg bal oldalon a halántéknál, ami napról napra egyre erősebb. mi lehet a bajom? 25 F

Figyelt kérdés
előző hetekben volt olyan h egész nap fájt a fejem, hányingerem volt enni sem akartam. ébredésnél mintha az egyik oldalamra zsibbadnék. és ezek a tünetek fokozódnak ahogy telik az idő...anyámnak mondtam h menjünk el a kórházba vizsgálatra mert fáj a fejem, de ő meg "jaj, ne hülyéskedj azért van ez mert nempihented ki magad" stb
2014. febr. 2. 08:13
 1/8 anonim ***** válasza:

25 éves vagy. Ha anyád nem visz orvoshoz, akkor fogod magad, és elmész. Ha erősödik a fájdalom, akkor dokihoz kell menni.

Gyógyszert vettél be rá?

2014. febr. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ellenőrizni kell a vérnyomást. Ha az normális, akkor lehet egy vírusfertőzés kezdeti tünete is.
2014. febr. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz, majd ő elküld kivizsgálásokra, ehhez minek anyukád?
2014. febr. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem szedek rá fájdalomcsillapítót,gyógyszereket
2014. febr. 2. 08:20
 5/8 A kérdező kommentje:
ez régen volt,a háziorvoshoz mentem tüdőgyulladásom volt, felirt 2 gyógyszert és elküldött...pedig akkor már rendesen benne voltam. a kórházban derült ki h mi bajom
2014. febr. 2. 08:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Értem az aggályodat az orvosoddal szemben ,de azt tudd,hogy ma már ritkán küldenek kórházba valakit tüdőgyulladással,főleg egy fiatal erős szervezetet. Általában otthon kezelik gyógyszerrel. Inkább időseknél vagy gyerekeknél utalnak kórházba. Mindenképpen menj el az orvosodhoz! Ahogy már írták lehet egy banális fertőzés jele,de akár komolyabb neurológiai probléma is. Ki kell vizsgálni!
2014. febr. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
na most már már elzsibbadt a lábam is, holnap irány a városi kórház :) nagyi azt mondja arcüreg gyulladás...csak ha tényleg valami ilyesmi nem tudom h fogok szakmai vizsgát tenni a jövő héten lesz :/
2014. febr. 2. 21:27
 8/8 A kérdező kommentje:
voltam az orvosnál felírt ilyen piros pirulás gyógyszert ,napi 3 szor kell bevenni belőle, elmulasztja 1 időre a fejfájást, de nem szedhetem örökké... nem is tudta megmondani mi lehet a bajom
2014. febr. 4. 21:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!