Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mennyek el vele...

Szerintetek mennyek el vele orvoshoz? Most nem igazán lenne jó suliból hiányozni, csak ha nagyon muszály.

Figyelt kérdés
A hónaljamon pontosabban:közvetlen a szőrnövés mellett megjelent egy fura folt.Kör alakú elég sötét piros inkább már barnásabb,körülötte kb. 2mm-en piros.Nem nagy kb 7-8mm átmérőjű.Nem tudom mi lehet az,egyik napról a másik napra jelent meg.Nem fáj,bár kicsit érzékeny,de mig nem láttam észre sem vettem.Volt már hasonló valakinek?

2014. jan. 29. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

MENJEK

MUSZÁJ


Délután nincs rendelés?

2014. jan. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Kérdés logikátlan, mert orvoshoz iskolaidon kívül is lehet menni. Amúgy érdemes lenne elmenned hozzá, úgy se ír ki
2014. jan. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
JAAAAAJ....Elnézést kérek kedves első válaszoló hogy egészen véletlenül elirtam két szót,mert siettem,és mert ember vagyok,és minden ember téved néha.Remélem megtudsz nekem bocsájtani,de nem muszáJ. Nem kértem helyesirás elemzést.Inkább csak a kérdésemre választ:)De azért köszi,második neked is:) ui. bocsi hogy nem hoszú i-ket irtam,nehogy baj legyen belőle:):)
2014. jan. 29. 23:01
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak a baj ott van hogy nekem 8-9 óráim vannak:(
2014. jan. 29. 23:03
 5/7 anonim ***** válasza:
1napot igazol, mert a 8-9 óra nyomos érv. Vagy suliban ofot megkerni, hogy hamarabb engedjen el mert doki. Nálunk ebből soha nem volt baj, az ofo a nemakat és a logosokat nem bírta.
2014. jan. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a délutáni rendelések 17 óráig tartanak. Nálatok?

Nem kell egész napról hiányozod, ha előbb fejeződik be a háziorvosodnál a rendelés. Az utolsó óráról eljössz, és arra viszel másnap igazolást. Ez belefér gondolom még a hiányzásba. Ahogy leírtad ez egy gombás bőrfertőzésnek tűnik.

2014. jan. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó lenne megmutatni dokinak.
2014. jan. 30. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!